O mně

Jmenuji se Katarína Zgúthová. Tyto stránky jsou odrazem mojí dobrodružné cesty za hledáním větší rovnováhy v životě mém i celé rodiny.

Jsem maminka dvou úžasných dětí a panička jedné psí babičky. Všem třem jsem vděčná za to, že mě před lety nasměřovaly na cestu vědomého života. Ten obří balík lásky a rrůznorodých emocí, který jsem s jejich příchodem otevřela, bych nazvala opravdovou školou života.

Jak se u nás v rodině začaly objevovat různé výzvy, narůstal i zmatek v mé hlavě. Měla jsem spoustu otázek ale žádné odpovědi. Proto jsem v roce 2007 nastoupila na roční kurz psychosomatiky. Díky nemu jsem začala chápat širší souvislost mezi fyzickými projevy těla a psychikou. Velmi jsou zatoužila převzít moc nad výzvami, které mi život přináší. Ještě v tom  samém roce jsem absolvovala kurz tradiční japonské léčební metody Reiki, který jsem letos úspěšně a po několika letech intenzivní praxe završila nejvyšším stupněm Mistr Reiki – učitel.

V mezidobí jsem se seznámila s technikami regresní terapie. Začala jsem také studovat sílu přírody v její nejjemnější podobě přes Bachovy květové esence. V průběhu své praxe jsem si vytvořila vlastní koncept práce, který skvěle funguje i na dálku. Spojením více metod můžu být průvodcem pro klienty řešící různé životní otázky, fyzické nebo psychické dysbalance.

Po několika letech především energetické a mentální práce, jsem zatoužila po doteku. Již nějakou dobu jsem pokukovala po výcviku kraniosakrální osteopatie, který jsem letos po více než roce studia a praxe úspěšně ukončila. Tato alternativní terapie propojuje vše, co by při celostní péči o klienta nemělo chybět. Brzy jsem si všimla, že nejen moje děti, ale i naše energická fenka zrcadlí moje aktuální mentální rozpoložení a zdravotní stav. Od narození se navíc potýká s chronickými potížemi trávícího ústrojí. Pravidelným ošetřováním se mi povedlo omezit medikaci a ulevit v akutních případech. Proto jsem se rozhodla rozšířit svoje služby i pro naše čtyřnohé lásky. Více v sekci „Plná miska terapie“. S radostí a pokorou sleduji své úžasné klienty při jejich vědomé cestě životem.

Přidáte se k nim i Vy?

Žačněte psát a stiskněte Enter pro vyhledání

Shopping Cart