Doporučuji

Pavla vyrábí přírodní certifikovanou kosmetiku v bio kvalitě. Kromě produktů pro ženy má i přírodní líčidla pro malé parádnice. Vše tvoří sama, s láskou a s nevyššími nároky na používané suroviny.   

www.torii.cz

Moje úžasná Mistryně Reiki, skvělá průvodkyně osobním rozvojem a terapeutka. V příjemných prostorách na pražských Vinohradech si můžete pro řešení svých duševních i fyzických potíží vybrat hned z několika účinných metod vědomého léčitelství.  

www.mozkovna.com

Martina Li je terapeutka tradiční čínské medicíny. Zaměřuje se na ženskou problematiku, ale pomocnou ruku podá při různorodých potížích. Ve své práci s klienty využívá také letitou praxi v meditacích, které opravdu pohladí na duši. 

www.meditacekoncetracezdravi.cz

Alena se věnuje lesním terapiím, tancům a interiérovému designu. Její velmi vřelý vztah k přírodě pohladí každého klienta na duši, jelikož se prolíná všemi jejími krásnými aktivitami. 

www.alenahellerova.cz

Andrea ručně vyrábí krásné náramky i náhrdelníky. Dechberoucí jsou její mandaly, které tvoří na plátno, kameny, svíčky, zápisníky… Hranice její kreativity jednoduše nehledejte. Navíc tvoří i na přání. 

FB – Korálkové pohlazení

Žačněte psát a stiskněte Enter pro vyhledání

Shopping Cart